1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Blue
|
Mark Davies, Brendan Macalpine, Owen Baker, John Patison, Steven Drysdale
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Paul Mullens, Daniel Rahe, Tim Livanes, Geoffrey Case
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Elouera Squidgey
|
Damian Loveday, Nicholas Struve, Daniel Schriek, Stephen Bryen
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Woolgoolga SLSC |
Mud Crabs
|
Craig Schweikert, Brian Sedivy, Adam Rees, John Portsmouth, Michael Lane
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Kawana Waters SLSC |
Team A
|
Malcolm Schwab, Paul Schloss, Warren Lowe, David Earley, James Brown
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Team A
|
Christian Adams, Robert Webster, Brian Sullivan, Ian Preston, Sean Pinder
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
St Kilda LSC |
Home Handy Men
|
Paul Younis, Trevor Hall, Jeffrey Dunne, Nicholas Strang, Jan Culka
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook Assassins
|
Craig Matthews, Russell Bartlett, Kevin Whitford
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Crusaders
|
Matthew Burgess, John Williams, Lance Vercoe, David Taylor
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Warriewood SLSC |
Warriewood Platinum
|
Jason Usher, Matt Sheridan, Russell Lamb, Andrew Gunn, Paul Baker
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Team A
|
Manfred Sonntag, Russell Eichmann, Boyd Hetherington, Jason Armstrong, Brandon Armstrong
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Mordialloc LSC |
eColi
|
Jason Vaughan, Andy Treganowan, Murray Stranger, Robert Pertich
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Bulli SLSC |
Bulli Gold
|
Paul Jones, Jason Sparkes, Craig Lunney, Lincoln Costello, Glenn Macmillian
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Team A
|
Sean Smith, Michael Mifsud, Ian Connop, Michael Bugden
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Team A
|
Michael Russell, John Lisetto, Stuart Thomson, Nicholas Rose
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Shellharbour SLSC |
Team A
|
Andrew Millar, Troy Hunt, Shane Grenfell, Wayne Cooper
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi Liars
|
Rupert Kaldor, David Willis, Christopher Pike, Stephen Mckenzie, Scott Hamilton
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Shane Fitz Gerald, Anthony Jones, Andrew Butler, Craig Barber
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Tea Gardens Hawks Nest SLSC |
Team A
|
Gregory Ross, Peter Mclennan, Stephen Howell, Mark Horton
|
Heat 3 |
0 |
|
888 |
Minnie Water-Wooli SLSC |
Quiet Riot
|
Damien Mcskimming, Terry Power, Stephen Wratten, Anthony Watts, Robin Mclennan
|
Heat 4 |
0 |
|